Hakkımızda

Bilgi edinin.

HAKKIMIZDA

BilCELL Bilgisayar, İletişim ve Güvenlik uygulamalarında çözüm sunmaktadır. Projenin tüm tasarım ve düzenlemeleri ile pratiğe geçirilmesi işlemlerini, konusunda deneyimli ve sertifikalı personelimiz tarafından yapılmaktadır.

MİSYONUMUZ

BilCELL bünyesinde oluşturmuş olduğu sistem destek ekibi ile kurumsal müşterilerine Bilgi Teknolojileri alanında hizmet sunmayı hedeflemektedir.

VİZYONUMUZ

Bilişim Teknolojileri konusunda, dünya ölçeğinde ürün ve hizmet sunan, gelişen en son teknolojileri üreten ve ülkemize getiren, güven, kalite ve vizyonerliği ile ön plana çıkmış bir kurum olmak.

BİLCELL BİLİŞİM KALİTE YÖNETİM SİSTEMİ

Müşterilerimize, Bilgisayar İletişim ve Güvenlik Sistemleri alanında uçtan uca çözümler sunmayı amaçlamış olan BilCELL, söz konusu çalışmalarımızı koşulsuz müşteri memnuniyetini gözeterek yürütmektedir. Bu nedenle, “Müşteri ihtiyaçlarına Uygunluk” anlamına gelen ‘Kalite', için bir iş yapış biçimine dönüşmüş durumdadır. Bu çerçevede BilCELL müşteri talebinin alınması, talebin analiz edilmesi, talebe yönelik çözümün oluşturulması, çözümün müşteriye sunulması ve çözüm sonrası hizmet aşamalarındaki iş yapış biçimleri ile ilgili olarak dokümanlarını oluşturmuş ve Kalite Yönetim Sistemini söz konusu dokümanların üzerine inşa ederek kaliteyi güvence altına almıştır.

Bir işletmenin var olabilmesi için gerekli olan “İşletme – Çalışan – Müşteri” üçlüsünün farkında olarak, Kalite Politikamızı “Bilgisayar İletişim ve Güvenlik Teknolojileri alanında;

Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini, en uygun çözümler ile uçtan uca karşılamak,
Verimliliği sağlamak
Çalışan ve müşteri memnuniyetini arttırmak,
Kalıcı müşteriler edinmek.
Şeklinde tanımlamış bulunuyoruz.

FOTOĞRAF GALERİSİ

Loading...