Güvenlik Sistemleri

Güvenlik Sistemleri ile ilgili yazılarımızı tek sayfada topladık;

Bodrum Kablosuz Kamera Sistemleri Kablosuz Kamera Sistemleri ipcamera 1Dijital görüntü teknolojisi, hızlı adımlarla ilerliyor. Birçok kullanıcı, canlı ve kaydedilmiş  kamera görüntülerine istediği yerden erişip, istediği zaman izlemek istiyor. Elektronik sistemlerin birbirleri ile sorunsuz haberleşebilmesi ve maksimum tasarrufu, IP kameralar  ve IP teknolojisini vazgeçilmez hale getirmiştir. Son 20 yıl içinde CCTV sistem tasarımları, çok fazla değişmemiştir, ancak dünyada gelişen olaylar; daha gelişmiş gözetleme sistemlerine olan ihtiyacı ortaya çıkarmıştır. IP gözetleme alanındaki gelişmeler, güvenlik kameralarının kullanıcılara çok çeşitli ek bilgiler sunabilmesine olanak sağlamıştır. Güvenlik kameralarının ortaya çıkışındaki temel faktörlerden; hırsızlık veya can güvenliği gibi konular dışında,günümüz yazılımlarının sunduğu gelişmiş içerik yönetimi, kullanıcılara bir kuruluşu izlemek ve yönetmek için son derece değerli bir araç sağlamaktadır. Bu bilgiler ışığında dünyada en hızlı gelişen teknolojilerden biri olan IP teknolojisine, sitemizde geniş yer ayırdık.

Bodrum Kamera Sistemleri Bodrum Kablolu Kamera Sistemleri Kablolu Kamera Sistemleri cctvKapalı Devre Kamera Sistemlerinin özellikle son beş yılda vazgeçilmez bir parçası olmaya başlayan, Dijital Kayıt ve Görüntü İletim Cihazlarını bu sistemin entegrasyonunda her türlü ihtiyaca ve çözüme uygun, değişik tasarım ve büyüklükteki projelerde, müşteri tarafından talep edilen işletme senaryosuna, firmamız mühendisleri tarafından tespit edilen risk analizine göre uygun cihazı seçmekte ve anahtar teslim çözümlerde kullanmaktadır. Kapalı Devre TV sistemleri izleme cihazları ile birlikte aynı zamanda kameraların görüş alanı içindeki görüntülerin kayıt altına alınarak saklanması amacıyla analog kayıt cihazlarını kullanmaktaydı. 2000 yılından itibaren analog yayınların dijitale dönüştürülmesi ve video, data, audio sinyallerinin geliştirilen sıkıştırma teknolojileri ile aynı bant üzerinden alınıp gönderilmesi gibi, özellikle bilgisayar teknolojilerinde yaşanan hızlı araştırma geliştirme faaliyetlerinin sonucunda; analog kayıt cihazları fabrikaların imalat bantlarından kaldırılıp yerini dijital kayıt cihazlarına bırakmıştır.

Bodrum Alarm Sistemleri Alarm Sistemleri Alarm Sistemleri alarm 1BilCELL, ev ve işyerlerinin güvenliği için, en gelişmiş ve en güvenilir kablolu/kablosuz teknolojilerini istenirse çözüme uygun diğer elektronik algılama ve otomasyon sistemlerine entegre ederek tesis etmektedir. Bu sistemin entegrasyonunda her türlü ihtiyaca ve çözüme uygun, değişik tasarım ve büyüklükteki projeleri müşteri tarafından talep edilen işletme senaryosuna, firmamız personeli tarafından tespit edilen risk analizine göre tasarlamakta, hazırladığı optimum cihaz konfigürasyonunu anahtar teslim çözümlerle uygulamaktadır.

 

 

Bodrum Yangın Alarm Sistemleri Yangın Alarm Sistemleri Yangın Alarm Sistemleri firealarmBilCELL, ev ve işyerlerinin yangın güvenliği için, en gelişmiş ve en güvenilir teknolojilerini istenirse çözüme uygun diğer elektronik algılama ve otomasyon sistemlerine entegre ederek tesis etmektedir. Bu sistemin entegrasyonunda her türlü ihtiyaca ve çözüme uygun, değişik tasarım ve büyüklükteki projeleri müşteri tarafından talep edilen işletme senaryosuna, firmamız personeli tarafından tespit edilen risk analizine göre tasarlamakta, hazırladığı optimum cihaz konfigürasyonunu anahtar teslim çözümlerle uygulamaktadır. Yangın Alarm Sistemleri; tüm endüstriyel binalarda, fabrikalarda, üretim tesislerinde, her türlü cihaz ve malzemelerin saklandığı depolarda, yaşam alanlarında, alışveriş ve iş merkezlerinde ve özellikle 12.06.2002 tarihinde 2002/4390 karar sayısına istinaden, Türkiye Yangından Korunma Yönetmeliğinde belirlenmiş aşağıda belirtilen bina ve yapılara;

 

Bodrum Kartlı Geçiş Sistemleri bodrum kartlı geçiş sistemleri Kartlı Geçiş Sistemleri idcardaccessGünümüzde personel takibi ve kontrollü giriş çıkış uygulamaları artık önem kazanmaya başlamıştır. Gittikçe kalabalıklaşan ve her personelin firmada/fabrikada her bölüme girmesinin sakınca doğuracağı durumlarda kartlı geçiş kontrol sistemi kullanımı gerekmektedir. Kartlı geçiş kontrol sistemi, bağımsız geçiş kontrol ürünleri ve pc üzerinden kontrol edilebilen geçiş kontrol ürünleri olarak iki ana gruba ayrılır. Pc üzerinden gerçekleştirilen kontrol sistemleri de off-line ve on-line sistemler olarak iki ana gruba ayırabiliriz. On-line dedigimiz, kendi başına bir karar mekanizması bulunmayan, direk PC ye bağımlı olarak çalışan ve bu sayede kontrollerinizi ve analizlerinizi uzak noktadan izleme imkanı sunan teknolojilerdir.

 

Bodrum Görüntülü Kapı Diafonu İntercom Sistemleri Bodrum Görüntülü Kapı Diafonu Görüntülü Kapı Diafonu intercomBasit olarak görüntülü kapı telefonları, zilinize basıldığında kişinin görüntüsünü otomatik olarak ev veya işyerinizde bulunan monitöre iletir, görüntü iletimiyle birlikte kapınızdaki kişi ile sesli olarak iletişim kurmanıza veya kapı otomatiğini açmanıza izin veren sistemlerdir. Bunun yanında binanızda bulunan kapıcı ile direk görüşme yapabilmenizi sağlama, bina içindeki farklı kameraların görüntülerini de kendi monitörü üzerinden gözlemlemenizi sağlama gibi ekstra özellikleri de bulunmaktadır. İnterkom Görüntülü Diafon (Diyafon) Sistemleri Görüntülü Kapı Telefonu(Görüntülü Diyafon Sistemi) özellikle evlerde iş yerlerinde ve Apartmanlarda güvenliğimiz için gerekli olduğu için Hızla yaygınlaşmaya başlamıştır.

 

Merkezi Seslendirme Sistemler Bodrum Seslendirme ve Anons Sistemleri Seslendirme ve Anons Sistemleri seslendirmeGenel seslendirme sistemlerinde, anons ve müzik yayınlarının aynı anda yapılmak istendiği otel, alışveriş merkezi, konferans salonu, hastane, fabrika, restaurant vb. yerler için ortamın mimari yapısı ve ihtiyaca uygun profesyonel çözümler BilCELL tarafından sunulmaktadır. Bu sistemlerde kullanılan başlıca ürünler şunlardır; Power Amplifier: Çeşitli seslendirme sistemlerinde mixer yada preampli ile tonlanarak, ihtiyaç duyulan seviyeye ulaşmış sinyalleri hoparlör sistemine ulaştırmak için kullanılan cihazlardır.

Loading...